0 oy
109 gösterim
Aliexpress kategorisinde Kıdemli Üye (1.2k puan) sordu
Merhaba, AliExpress üzerinden satın alacağınız Xiaomi markalı ürünler için sizlere destek oluyor, sürecin nasıl işlediği konusunda bilgilendiriyor, doğru yönlendirmelerde bulunuyoruz. Merak ettiğiniz tüm soruları bu başlık altından sorabilirsiniz.

2 Cevap

0 oy
cevapladı

Selamlar, AliExpress üzerinden kredi kartı ile alışveriş yapsam sorun olur mu acaba? Kredi kartımın başkalarının eline geçeceğinden endişeleniyorum. Bu arada Xioami Notebook Air modelini almayı düşünüyorum. Xiaomi ürünleri genelde Gearbest üzerinden satılıyor ama o site pek güven vermedi bana. Cevaplarsanız memnun olurum. Teşekkürler.

Kıdemli Üye (1.2k puan) yorumladı
düzenledi

Selamlar Sinem, maalesef ki yurt dışı kaynaklı alışverişlerde hepimizde güven duygusu azalıyor. Kredi kartı yerine bir sanal kart oluşturup bu kart üzerinden alışveriş yapmanız daha doğru olacaktır. Hemen hemen her bankanın sanal kart oluşturma prosedürleri mevcut. Kendi bankanızla iletişime geçerek veya internet bankacılığını kullanarak bu işlemi gerçekleştirebileceğinizi düşünüyorum. Bunun yanısıra Xiaomi ürünleri sizin de belirttiğiniz gibi Gearbest üzerinden daha hızlı satılıyor. Bunun sebebi de Xiaomi'nin Gearbest'i destekliyor olması. Ben sizin yerinizde olsam alışverişimi Gearbest üzerinden yapardım.

Konuyla ilgili aklınıza takılan olursa bu konu üzerinden soru sorabilirsiniz.

Sevgiler.

0 oy
cevapladı
Mahmud bey merhaba, ben de AliExpress üzerinden bir kaç ürün siparişi verdim geçtiğimiz haftalarda. Panel üzerinde kargoya verildiğini görüyorum ancak elime ulaşan ürün yok. Sizce nasıl bir yol izlemem gerekiyor? PTT'de takılmış olabilir mi?
Kıdemli Üye (1.2k puan) yorumladı
Merhaba İsmail bey, satın alma işlemi olduktan maksimum 3-5 gün içerisinde işleme alınıyor. Şu anda sizin de ürününüz işleme alınmış / kargolanmış ve gönderilmiş olabilir. Tedarikçi firma ile görüştünüz mü kendileri bu konuda ne diyor onu da öğrenmek isterim. İyi günler.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
7 Şubat 2018 Gearbest kategorisinde mahmud Kıdemli Üye (1.2k puan) sordu
0 oy
1 cevap
3 Mart 2018 Ürün İnceleme kategorisinde admin Uzman (11.1k puan) sordu
0 oy
0 cevap
0 oy
1 cevap
1 Şubat Mi 6 kategorisinde misafir sordu
...